Łeba
Miejsce Twojego relaksu

Usłysz je.

Łeba - miejsce Twojego relaksu

Łeba należy do najpopularniejszych miejscowości na polskim wybrzeżu. Renomę swą zawdzięcza wspaniałym walorom naturalnym, klimatycznym i bogatej infrastrukturze turystycznej. Łeba posiada doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych takich jak windsurfing, żeglarstwo morskie i śródlądowe, wędkarstwo. Okolice Łeby słyną z unikalnych na skalę europejską wydm ruchomych, szerokich plaż z wyjątkowo jasnym, miękkim i czystym piaskiem, mikroklimatu o podwyższonej zawartości soli i jodu działających leczniczo.

Image

Najlepsze atrakcje

Łeba zaskakuje, zachwyca i inspiruje – zaplanuj swoją wizytę już dziś i doświadcz niezapomnianych wrażeń, które zostaną z Tobą na zawsze.
Image

Historyczne miejsca

Łeba kryje w sobie wiele historii i tajemnic. Odkrywaj miejsca, które są świadkami przeszłości i które nadają temu miejscu niepowtarzalny charakter.

PIĘKNO NATURY

Zakochaj się w Łebie

Miejscu, gdzie natura maluje pejzaże,
a przygoda czeka na każdym kroku!

Image
Image
Image
Image

Łeba dla aktywnych

Rower? Jogging? A może sporty ekstremalne?

Image
Image
Image
Image

WARTO ZOBACZYĆ

Image

Muzea w okolicy

W Łebie i jej okolicach znajduje się kilka interesujących muzeów i miejsc, które oferują zwiedzającym możliwość poznania historii, kultury oraz przyrody tego wyjątkowego regionu. 
Image

Dla dzieci

Łeba jest wyjątkowym miejscem na wakacyjny wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Dzięki swojej bogatej ofercie rozrywki oraz licznych atrakcjach, zapewnia maluchom i starszakom niezapomniane wrażenia.